Efektīvi veidi, kā atrast klavieru notis internetā

klavieru-notis

02 Jul Efektīvi veidi, kā atrast klavieru notis internetā

Apgūstot klavierspēli, regulāri treniņi ir neatņemama sastāvdaļa ceļā uz progresu. Taču, lai attīstītu savas prasmes, sevi ir nemitīgi jāizaicina, soli pa solim palielinot sarežģītības pakāpi. Ja sākam ar pavisam vienkāršas tautas dziesmas spēlēšanu, tad pēc kāda laika jau varam mācīties kādu sarežģītāku melodiju. Taču, lai mācītos spēlēt, ir nepieciešamas notis. Ticu, ka tie, kurus aizrauj klavierspēle, kaut reizi ir meklējuši klavieru notis internetā. Resursu ir ļoti daudz, taču, kā lai zina, kuri no tiem ir labākie?

Šajā rakstā esam apkopojuši vairākus noderīgus avotus, kur topošie un esošie pianisti var meklēt notis.

Jaunāko popmūzikas hitu cienītājiemhttp://piano-sheets-for-free.blogspot.com/

Šajā lapā atradīsiet bezmaksas notis PDF formātā dziesmām, kuras pēdējo nedēļu laikā atrodas dažādu radio topu augšgalā. Noklausījies dziesmu, tev tā iepatikās, un tagad vēlies to iemācīties nospēlēt?

Ieskaties šajā lapā, iespējams atradīsi to, ko meklē! Dziesmas iespējams atrast gan alfabētiskā secībā, gan arī, izmantojot meklētāju. Tiesa gan, pagaidām ievietoto nošu skaits nav liels.

Notis iesācējiem, profesionāļiem un ne tikaihttps://www.8notes.com

Ērti lietojama un pārskatāma lapa, kurā iespējams atrast ne tikai notis klavierēm, bet arī ģitārai, vijolei, flautai un citiem instrumentiem. Tāpat notis ir sakārtotas arī pa mūzikas žanriem, lai jūs varētu atrast tieši to, ko meklējat. Turklāt gan iesācēji, gan arī profesionāļi šeit noteikti varēs atrast ko noderīgu. Aptuveni 90% lapā atrodamo nošu ir pieejamas bez maksas.

Lapa, kuru veidojis nokaitināts pianistshttp://sheetdownload.com

Kā pats mājas lapas veidotājs raksta, Sheetdownload.com veidota, jo beidzot bijis apnicis rakties interneta dzīlēs, meklējot vēlamās notis dziesmām, kuras izpildīt uz klavierēm. Rezultāts ir diezgan pozitīvs – vairāki tūkstoši ārzemju izpildītāju dziesmu nošu, kas sakārtotas alfabētiskā secībā gan pēc izpildītāja, gan nosaukuma. Tāpat šeit atradīsi arī populārāko dziesmu Top 100 un tukšu nošu lapu paraugus, kurus vari izprintēt, ja vēlies pats rakstīt savu dziesmu! Visas notis ir pieejamas bez maksas.

Kur vēl meklēt notis?

Tie, kuriem ir pietiekami daudz laika un pacietības, var izmantot meklētāju “Google”, kurā, ierakstot atslēgas vārdus “piano sheet music”, ieraudzīsit garu sarakstu ar lapām, kurās pieejamas klavieru notis gan par brīvu, gan par noteiktu samaksu.

Tāpat mūzikas veikalos, kā arī grāmatnīcās iespējams iegādāties dažādas nošu grāmatas, kas paredzētas gan iesācējiem, gan profesionāļiem.

Kur apgūt klavierspēli?

Notis noderēs ikvienam, kurš ir apņēmības pilns mācīties spēlēt klavieres. Taču, kādā veidā to labāk darīt? Piedāvājam iespējamos variantus:

  • Pašmācības ceļā mājās, lasot grāmatas;
  • Pašmācības ceļā, skatoties “Youtube” video pamācības;
  • Apmeklējot klavieru nodarbības;

Kādas ir šo metožu priekšrocības un trūkumi?

Ja izvēlaties mācīties spēlēt klavieres pašmācības ceļā mājās, izmantojot grāmatas, jūs, pirmkārt, ietaupīsit līdzekļus, Otrkārt, jūs paši varēsit plānot savu laiku, izvēloties sev ērtākos brīžus, kad trenēties klavierspēlē. Tomēr tajā pašā laikā jūs nevarēsit būt pārliecināti, ka darāt visu pareizi, jo klavierspēles pamatu apguvē pedagoga atgriezeniskā saite ir ļoti nepieciešama, it īpaši, piemēram, mācoties pareizu pirkstu novietojumu uz taustiņiem.

Skatoties “Youtube” video jūs iegūsit plašāku un praktiskāku izpratni par klavierspēli nekā no grāmatām, taču, tāpat kā iepriekšējā piemērā, jums trūks pedagoga padomu un novērtējuma.

Klavieru apmācība ir labākais veids ikviena vecuma cilvēkam, kurš vēlas apgūt šī instrumenta spēli. Lai arī šajā gadījumā jums būs jārēķinās ar maksu par nodarbībām, pretī saņemsit augstvērtīgu teorētisku un praktisku apmācību, padomus, individuālu pieeju, kā arī atgriezenisko saiti par savu progresu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.